37.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Hiri

Etiketim: hiri

Me flokë ngjyrë hiri dhe syze – ylli i “The Sopranos”, Christopher Moltisanti duket i panjohur

Me flokë ngjyrë hiri dhe syze – ylli i “The Sopranos”,...

0
Michael Imperioli është i njohur për rolin e Christopher Moltisanti në dramën mafioze "The Sopranos", ndërsa me fotografinë e tij të fundit tregoi se...
Arta Elezaj thekson linjat trupore në kostumin ngjyrë hiri

Arta Elezaj thekson linjat trupore në kostumin ngjyrë hiri

0
Modelja e njohur shqiptare, Arta Elezaj, merr vëmendje sa herë që publikon fotografi në rrjete sociale.Ajo edhe kësaj radhe ka mahnitur me paraqitjen e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS