Ariu kafshon bariun ne Kukes, pritet mberritja e helikopterit – Lajmi i Fundit – Lajme

0
103

Një person është sulmuar nga ariu në fshatin Nangë në vendin e quajtur Sasat në Bjeshkët e Gjalicës duke i shkaktuar plagë të shumta në kokë dhe në trup, por dhe hemoragji. Bariu ka arritur të njoftojë sallën e emergjencave dhe prej dy orësh pritet mberritja e një helikopteri që do të bëjë të mëndur transportimin e tij drejt spitalit. Mesohet se personi qe ka nevoje per ndihme ka ndezur një zjarr në mënyrë që helikopteri të lokalizojë vendndodhjen e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu