Arbana Osmani thumbon “BBV Kosova”?

0
Gjigandi

“Mirmëngjes yje” kështu jua ka uruar këtë ditë Arbana Osmani ndjekësve të saj. Moderatorja ka ndarë një foto në profilin e saj në Instagram, me shprehjen e cila u bë goxha virale gjatë “Big Brother Vip”.

 

Ky ngacmim, vjen për ndjekësit pas natës së parë të “Big Brother Vip Kosova”, i cili ka marrë komente të shumta.

“Mbrëmë më shumë se kurrë na ke munguar”, “Nuk ka si ti jo”, “Big Brother e ka emrin Arbana”, “Big Brother e ka emrin Arbana, ndryshe është një dështim, si ai mbrëmë”, janë vetëm disa nga komentet në foton e moderatores.

Union Contact

Rikujtojmë se, mbrëmbjen e djeshme startoi show më i ndjekur “Big Brother Vip Kosova”, i cili, nën moderimin e Alaudin Hamitit dhe Jonida Vokshit do të transmetohet çdo të hënë dhe të premte.

15 konkurrentët do të jenë në garë për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh. Ndërkohë “Big Brother Vip 2” në Shqipëri, përflitet se do të fillojë  në datën 24 dhjetor.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu