19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Thumbon

Etiketim: thumbon

Rama i përgjigjet Berishës, “thumbon” edhe Lulzim Bashën: Lëreni të flejë

0
Thomas Partey është konvertuar në fenë islame dhe ka zbuluar emrin e tij.Mesfushori i Arsenal, Thomas Partey ka ndryshuar fenë dhe ka njoftuar për...

Lorik Cana ‘thumbon’ Igli Taren se ‘u ka gjetur shtëpi tifozëve...

0
Tiranë- Ish-kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana ka folur për finalen Roma-Feynoord.Ai mendon se organizimi i finales së Conference League është përgjegjësi e madhe për...

Rama publikon projektin 3D të Sheshit të Flamurit, ‘thumbon’ protestuesit: Jo...

0
Kryeministri Rama ka publikuar planin 3D se si do të duket sheshi i Flamurit në Vlorë pas përfundimit të punimeve. Ai ka thumbuar edhe...
Beatrix Ramosaj ‘thumbon’ sërish: Komshinjtë e kujt do të çmenden këtë javë

Beatrix Ramosaj ‘thumbon’ sërish: Komshinjtë e kujt do të çmenden këtë...

0
Beatrix Ramosaj ka vazhduar të 'thumbojë' dhe të përdorë fraza që u bën të famshme gjatë qëndrimit të saj në Big Brother VIP.Një koment...

Ish ministri thumbon Ramën dhe Delina Ibrahimajn

0
Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka thumbuar kryeministrin Edi Rama dhe mininstren e financave Delina Ibrahimajn.Manjani, përmes një psotimi në rrjetet sociale shkruan...

Rama publikon pamjet e kërpudhës dhe ‘thumbon’ mbështetësit e opozitës: Mos...

0
Në postimin e tij të zakonshëm në mëngjes, kryeministri Edi Rama kësaj radhe ka vendosur të postojë pamjet e kërpudhës, e cila është dhuratë...

Barcelona thumbon rivalët

0
Barcelona thumbon rivalët pas vendimit për "Topin e Artë": E dinim kush ishte fituesi. Nuk ka munguar edhe reagimi i klubit të Barcelonës për sa...

“Nuk ka Top të Artë”, Barça “thumbon” Ronaldon: Të gjithë e...

0
Revista franceze “France Football” njoftoi pasditen e sotme se ka vendosur të mos japë çmimin prestigjoz “Topi i Artë” për vitin 2020, me arsyetimin...

Meta ‘thumbon’ Ramën me videon për ndryshimet Kushtetuese: Meriton vetëm duartrokitje

0
TIRANË- Presidenti i Republikës Ilir Meta me anë të një postimi në Facebook ka shpërndarë pamjet, ku shihet kryeministri Edi Rama teksa flet për...

Munishi thumbon rivalët e tij

0
Kryetrajneri i FC Ballkanit, Ismet Munishi, ka mbetur i kënaqur me fitoren të cilën futbollistët e tij e arritën në udhëtim te Dukagjini në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS