Aksidentohet i mituri në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, plagoset i mituri – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një aksident është shënuar sot në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ku për pasojë një i mitur ka mbetur i plagosur. Ngjarja ndodhi rreth orës 12:45.
Burime zyrtare nga policia pohuan se automjeti me drejtuese shtetasen me inicialet R. A ka aksidentuar shtetasin e mitur me inicialet K.L, i cili u dërgua në spital për ndihmë mjekësore, jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesja e automjetit do shoqërohet në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu