Aksident në Thumanë-Milot, plagoset rëndë shoferi

0
25
Gjigandi

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Thumanë-Milot.

Burime për median bëjnë me dije se automjet ka humbur kontrollin dhe është përplasur me barrierat anësore të rrugës. Mësohet se është plagosur rëndë drejtuesi i mjetit, si dhe është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e këtij aksidenti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu