18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Thumane-Milot

Etiketim: Thumane-Milot

Aksident në Thumanë-Milot, plagoset rëndë shoferi

0
Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Thumanë-Milot. Burime për median bëjnë me dije se automjet ka humbur kontrollin dhe është përplasur me barrierat anësore...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS