Aksident në Berat, plagoset rëndë një fëmijë i moshës 3-vjeç

0
44
Gjigandi

Një aksident rrugor ka ndodhur në Berat pranë vendit të quajtur “dogana”.

Burime për median bëjnë me dije se një fëmijë i moshës 3-vjeç ka mbetur i plagosur për shkak se ishte brenda makinës të tipit “Ford” e cila ka humbur kontrollin dhe është përplasur me barrierën mbrojtëse të rrugës. Mësohet se i mitur është dërguar në urgjencë në spital, ku ende nuk dihet  gjendja shëndetësore e tij.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu