Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje këmbësorin

0
Gjigandi

Një aksident i rëndë ka ndodhi në fshatin Ferras të Fierit, ku një makinë ka përplasur një kalimtar dhe e ka lënë të vdekur. U mësua se viktima është gjetur i vdekur nga banorët e zonët.

Ndërsa autori është larguar nga vendi i ngjarjes. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu