Nxënësit vrasin mësuesen sepse morën nota të këqija në lëndën e spanjishtes

0
Gjigandi

Dy adoleshentë kanë vrarë mësuesen e spanjishtes, pasi kjo e fundit u vendosi nota të këqija.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Iowa, SHBA.

Willard Milker dhe Jeremy Goodale vranë më 2 nëntor të 2021, mësuesen 66-vjeçareNohema Graeber. Siç raportojnë mediet e huaja, dy të rinjtë përballën me aktakuzën e vrasjes me dëshirë.

Dy adoleshentë kanë vrarë mësuesen e spanjishtes, pasi kjo e fundit u vendosi nota të këqija.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Iowa, SHBA.

Willard Milker dhe Jeremy Goodale vranë më 2 nëntor të 2021, mësuesen 66-vjeçareNohema Graeber. Siç raportojnë mediet e huaja, dy të rinjtë përballën me aktakuzën e vrasjes me dëshirë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu