Aksident i rëndë në autostradën Lezhë-laç – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Lezhë-Laç.
Një makinë është përplasur me një kamionçinë në kryqëzimin e Tales.

Mësohet se katër persona kanë mbetur të plagosur nga përplasja.
Njëri prej tyre është në gjendje të rëndë.
Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur policia dhe zjarrfikësit për shkak të dëmtimeve të mëdha të makinave.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu