4 spitale nuk kthyen përgjigjie, SPAK tërheq dokumentet e sterilizimit

0
17
Gjigandi

SPAK ka tërhequr këtë të martë dokumentet e sterilizimit dhe Checku-up ne vend.

Burime për median bëjnë me dije se 4 spitale nuk i kanë kthyer pergjigje Strukturës Antikorrupsion lidhur me këtë çështje.

Mësohet se ata kanë afat për kthyerjen e përgjigjes deri në fund të kësaj jave, si dhe nëse ndodh atëherë ata do përballen me drejtësinë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu