Zjarr në afërsi të një shkolle në Suharekë

0
7
Gjigandi

Një kioskë është kapluar nga zjarri në afërsi të shkollës “7 marsi” në Suharekë.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit Vesel Gashi.

Ai tha se nga ky rast nuk ka të lënduar dhe se vetëm bëhet fjalë për dëme materiale.

Lidhur me rastin po zhvillohen hetimet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu