Ballina Etiketimet Af

Etiketim: af

Videoja e tradhtisë.; njeriu i afërt tregon shkaqet dhe pasojat e...

0
Ndarja e Shakirës dhe Gerard Piqué ka monopolizuar debatin mediatik sportiv kryesisht, duke habitur të gjithë botën. Me këtë rast, përmendet se këngëtarja kolumbiane...

Elhami Shabani afër medaljes në Kampionatin Evropian: Moti kohë e pres...

0
Karateisti i Kombëtares së Kosovës, Elhami Shabani, është në formën më të mirë dhe pretendon medaljen e bronztë në Kampionatin Evropian, në kategorinë deri...

Tjetër incident në Tiranë/ Tifozët holandezë përfshihen në një përplasje afër...

0
Një tjetër incident është regjistruar mbrëmjen e sotme nga turmat e tifozëve në rrugët e kryeqytetit.Sipas News 24, ngjarja ka ndodhur në zonën e...

Zjarr në afërsi të një shkolle në Suharekë

0
Një kioskë është kapluar nga zjarri në afërsi të shkollës "7 marsi" në Suharekë.Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit...
Angelina Jolie arrin në Ukrainë, takon nga afër të prekurit nga lufta në Lviv

Angelina Jolie arrin në Ukrainë, takon nga afër të prekurit nga...

0
Aktorja me famë botërore, Angelina Jolie, ka befasuar ukrainasit pasi shkoi në një kafene në Lviv të shtunën.Jolie, 46 vjeçe, tërhoqi vëmendjen teksa u...

“Goditja është e afërt”, çfarë po paralajmëron avokati Ngjela: Ua di...

0
Avokati Spartak Ngjela në një reagim të gjatë shkruan se ambasadorja amerikane Yuri Kim qesh me poloitikanët shqiptarë se ua di hallin.Postimi i plotë:Bashkë...

Kjo video tregon nga afër se si riciklohen iPhone-ët e vjetër

0
Në vitin 2018, Apple prezantoi "Daisy-n" - një robot i aftë për të çmontuar iPhone-at për të ricikluar pjesët e pajisjes.Tani, falë YouTuber-es, Sara...

Sa më afër Ekuatorit aq më shumëngjyrësh

0
Shpendët që jetojnë më afër Ekuatorit janë më shumëngjyrësh se ata që jetojnë në afërsi të poleve.Ideja origjinale eÇarls Darvinit se sa më tepër i...

Flet i afërmi i 10-vjeçarit që u mbyt në lumin Fan:...

0
I afërmi i 10-vjeçarit që u mbyt ditën e djeshme në lumin Fan të Mirditës ka treguar për mediat se fëmija po luante me...
Arta Elezaj filmon trupin nga afër, derisa po shijon akoma pushimet

Arta Elezaj filmon trupin nga afër, derisa po shijon akoma pushimet

0
Modelja e njohur nga Klina, Arta Elezaj, duket se është një admiruese e madhe e pushimeve nëpër vende të veçanta e njëherësh luksoze.Kaçurrelja, që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24