Vrasja e Martin Çeços/ Flet i fejuari i Tina Pajollarit: Është e pafajshme, para 2 javësh…

0
Gjigandi

Në emisionin Uniko në Klan Plus u trajtua pjesa e 5-të e historisë së vrasjes së Martin Çeços, 26-vjeçarit nga fshati Kolanec i Maliqit.
Tina Pajollari, vajza e konsideruar “mollë sherri” që u zbulua për herë të parë nga emisioni Uniko, është arrestuar dy ditë më parë, ndërsa sot gjykata e la në burg. Ajo akuzohet si person i dyshuar për përfshirje në vrasjen e Martin Çeços, trupi i të cilit u gjet i hedhur në liqenin e Kolanecit më 16 Qershor 2022.
Në emisionin Uniko foli ekskluzivisht i fejuari i Tina Pajollarit. 18-vjeçarja ishte fejuar vetëm 2 javë më parë. Ai tha se do t’i qëndrojë në krah Tinës dhe se beson që ajo është e pafajshme.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu