Dyshohet se vuante nga skleroza, gjendet i mbytur 77-vjeçari në lumin Drin

0
Gjigandi

Një 77-vjeçar është gjetur i mbytur gjatë ditës së sotme në ujërat e lumit Drini i Zi, në fshatin Surroj.

U mësua  se i moshuari vuante nga skleroza. Gjatë së trupit të 77-vjeçarit nga policia, nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ngjarja është aksidentale.

Nga tërësia e veprimeve hetimore dyshohet se ai është mbytur aksidentalisht.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu