U kap me drogë dhe akuzohet për vrasjen e të riut në Ersekë, ja çfarë pritet të ndodhë me Lulzim Spahian

0
113
Gjigandi

Gjykata e Tiranës ka lënë në burg Lulzim Spahian, pasi u kap me një sasi droge.
Burime për median bëjnë me dije se Spahia ishte në kërkim edhe për një vrasje rreth një vit më parë në Korçë.

Pritet të zhvillohet edhe një tjetër seancë ku gjykata e Durrësit të caktojë një tjetër masë sigurie, ndaj tij në mungese për trafik të lëndëve narkotike.

Përveç Spahias për këtë ngjarje është arrestuar edhe ku autorët e dyshuar Kristi Bixheku. Të dy këta shtetas pasi ekzekutuan të riun e hodhën në një rezervuar në Ersekë për të fshehur gjurmët.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu