Emrat/ Makina ra në rezervuarin e Çekrezës, humbin jetën dy të rinj

0
128
Gjigandi

Dy të rinj kanë humbur jetën këtë të premte në rezervuarin Çekrezës në Tiranë.

Mësohet se makina me të cilën ata po lëviznin, si pasojë e një aksidenti ka përfunduar në rezervuar.

Polumbarët e RENEA-s kanë bërë të mundur nxjerrjen e trupave të shtetasve Erion Muça dhe Flora Gjinaj.

Njoftimi i Policisë:nicia

Tiranë/Informacion shtesë

Në vijim të informacionit paraprak, i cili bënte fjalë për një mjet të fundosur në vendin e quajtur “Rezervuari i Çekrezës”, ju informojmë se:

Si rezultat i kërkimeve nga polumbarët e Reneas u bë e mundur nxjerrja nga mjeti i trupave të pajetë të shtetasve E. M., 22 vjeç, dhe F. Gj., 20 vjeçe.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu