U asfiksua në një dhomë hoteli, humb jetën 60-vjeçari në Divjakë

0
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Divjakë ku ka humbur jetën një person.

Burime për median bëjnë me dije se Ll. Marku, 60 vjeç ka humbur jetën si pasojë e asfiksisë në një dhomë hoteli në pronësi të tij.

Ndërkohë nga hetimet paraprake dyshohet se zjarri është shkaktuar aksidentalisht.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 10:30, në Divjakë, është gjetur i pajetë shtetasi Ll. M., 60 vjeç, në një nga dhomat e hotelit në pronësi të tij.

Nga veprimet paraprake dyshohet se gjatë natës aksidentalisht është shkaktuar zjarr në dhomën ku qëndronte 60-vjeçari, i cili për pasojë është asfiksuar dhe më pas është djegur.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë Lushnjë, po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu