Tregtonin ushqim të pasigurt/ AKU gjobit 6 biznese në Korçë, sekuestrohen 20 mijë kokrra vezë

0
Gjigandi

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka gjobitur 6 biznese në Korçë pasi tregtonin ushqim të pasigurt.

Mësohet se bizneset janë gjobitur me 2,100,000 lekë të rinj  dhe janë sekuestruar 20 mijë kokrra vezë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu