Tradhti? Fatmir Hysenbelliu flet TROÇ dhe zbulon për herë të parë arsyen e ndarjes nga Anxhelina Hadërgjonaj [VIDEO]

0
9
Gjigandi

Modelja Anxhelina Hadërgjonaj dhe biznesmeni Fatmir Hysenbelliu kanë qenë të lidhur katër vite më parë. Edhe pse lidhja e tyre ka përfunduar Fatmiri thotë se me Anxhelinën kanë mbetur miq dhe se e kanë shumë xhan njëri tjetrin.

Gjatë një interviste në “Glamour Zone” ai ka folur për herë të parë për arsyet që çuan në ndarjen e tyre katër vite më parë. Fatmiri e pranon se shkak për ndarjen është bërë distanca mes tyre, ndërsa thotë se nuk ka pasur aspak tradhëti dhe madje ata janë ndarë në paqe dhe me mirëkuptim.

Që pas ndarjes me modelen ai thotë se është single dhe nuk ka pasur asnjë lidhje të qëndrueshme gjatë kësaj periudhe.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu