16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tradheti

Etiketim: tradheti

Tradhti? Fatmir Hysenbelliu flet TROÇ dhe zbulon për herë të parë...

0
Modelja Anxhelina Hadërgjonaj dhe biznesmeni Fatmir Hysenbelliu kanë qenë të lidhur katër vite më parë. Edhe pse lidhja e tyre ka përfunduar Fatmiri thotë se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS