26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lajme roze

Etiketim: lajme roze

Tradhti? Fatmir Hysenbelliu flet TROÇ dhe zbulon për herë të parë...

0
Modelja Anxhelina Hadërgjonaj dhe biznesmeni Fatmir Hysenbelliu kanë qenë të lidhur katër vite më parë. Edhe pse lidhja e tyre ka përfunduar Fatmiri thotë se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS