14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Lajme flesh

Etiketim: lajme flesh

Pyetjes nëse është i lidhur apo i ndarë nga Keisi, STRESI...

0
Stresi dhe Keisi janë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët disa muaj më parë u tha se ishin ndarë....

Tradhti? Fatmir Hysenbelliu flet TROÇ dhe zbulon për herë të parë...

0
Modelja Anxhelina Hadërgjonaj dhe biznesmeni Fatmir Hysenbelliu kanë qenë të lidhur katër vite më parë. Edhe pse lidhja e tyre ka përfunduar Fatmiri thotë se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS