Terreni i papërshtatshëm, rrëshqet fotografi

0
16
Gjigandi

Se kameramanët dhe fotografët e kanë punën e vështirë kjo nuk diskutohet dhe këtë e dëshmon edhe ky moment gjatë një ngjarje të organizuar nga Komiteti Olimpik i Kosovës.

Gjatë përpjekjes për të kapur këndin më të mirë, fotografi i KOK-ut është rrëzuar.

Kjo edhe për shkak të motit me shi dhe terrenit aspak të përshtatshëm ku ishte organizuar aktiviteti.

 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu