17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tragjik

Etiketim: tragjik

Aksident tragjik në Francë, humbin jetën 2 shqiptarë

0
Një aksident tragjik ka ndodhur në Francë ku si pasojë kanë humbur jetën dy shqiptarë. Ngjarja ka ndodhur këtë të mërkurë në Evires, komunë...

Emri/ Identifikohet viktima e parë nga aksidenti tragjik në Rrogozhinë

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin rrugor Rrogozhinë-Elbasan, në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”, ku një kamion është përplasur me...

Aksidenti tragjik në Berat/ Bashkia ‘lan duart’ kangjëllat janë për këmbësorët,...

0
Sipas ekspertizës mjeko-ligjore vdekja është shkaktuar nga mbytja, pasi viktimat kanë qëndruar gjatë nën ujë.  Mësohet se aksidenti është shkaktuar si pasojë e humbjes...

Aksident tragjik në Levan-Tepelenë, 2 viktima dhe 4 të plagosur

0
Një aksident i rëndë me dy viktima ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shqipëri në aksin rrugor Levan-Tepelenë.Nga vendi i ngjarjes raportohet se si...
Buta reagon për herë të parë për rastin tragjik në Ferizaj: I falënderoj të gjithë për mesazhet m…

Buta reagon për herë të parë për rastin tragjik në Ferizaj:...

0
Reperi Buta është shndërruar në një prej emrave më të përfolur gjatë këtyre ditëve.Kjo pasi vëllai i tij, Qëndrim Januzaj, u përfshi në një...

Pamje/ U përplasën kokë më kokë, momenti i aksidentit tragjik ku...

0
Abc ka siguruar videon e aksidentit tragjik që i mori jetën dy turistëve polakë dy ditë më parë.Ata po udhëtonin me një motor shumëkubikësh...
Rasti tragjik në Klinë, reagon Gold AG: Ata që e vranë ta marrin dënimin e merituar

Rasti tragjik në Klinë, reagon Gold AG: Ata që e vranë...

0
Mbrëmë (e enjte) nga të shtënat me armë zjarri në Klinë ka mbetur i vrarë një person dhe dy të tjerë të plagosur, teksa...

Detajet e reja nga aksidenti tragjik në Itali ku humbën jetën...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku dy vëllezër shqiptarë kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti tragjik.Aksidenti ndodhi në zonën...

Komuna e Malishevës publikon foto nga aksidenti tragjik ku vdiqën dy...

0
Komuna e Malishevës ka publikuar fotografi nga aksidenti tragjik në fshatin Drenoc ku vdiqën dy persona.Me këtë rast kryetari i Malishevës Ekrem Kastrati u...

Aksidenti tragjik në Fushë-Krujë, shkon në 5 numri i viktimave, vdes...

0
Shkon në pesë numri i viktimave nga aksidenti tragjik që ndodhi mbrëmjen e të shtunës në aksin rrugor, Fushë Krujë-Milot.Rudina Haka, 34-vjeçarja, e cila...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS