fbpx
34 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Rreme

Etiketim: rreme

Dr Fauci: Të mos biem në vetëkënaqësi të rreme për virusin

0
Ndërsa Shtetet e Bashkuara kapërcyen rekording e zymtë të 3 milion rasteve me koronavirus, eksperti kryesor i vendit për sëmundjet infektive, Anthony Fauci, paralajmëroi...

Dr Fauci: Të mos biem në vetkënaqësi të rreme për virusin

0
Ndërsa Shtetet e Bashkuara kapërcyen rekording e zymtë të 3 milion rasteve me koronavirus, eksperti kryesor i vendit për sëmundjet infektive, Anthony Fauci, paralajmëroi...

Presidenti i Fiorentinas mohon gjithçka: Lajmet për De Rossi janë të...

0
Rocco Commisso ka mohuar marrëveshjen me Daniele De Rossi. Mbrëmë është raportuar se Fiorentina dhe Daniele De Rossi kanë një marrëveshje për stolin, dhe thuhej...

BE pezullon fluturimet me linjën kombëtare të Pakistanit prej “pilotëve të...

0
Agjencia e sigurisë së fluturimeve të Bashkimit Evropian EASA ka njoftuar pezullimin e autorizimit të fluturimeve me linjën kombëtare të Pakistanit për gjashtë muaj. ...

Punësimi i rremë/ Ish-kryeministri francez dhe e shoqja fajtorë për abuzim...

0
Ish-kryeministri francez François Fillon dhe bashkëshortja e tij nga Uellsi, kanë marrë sot dënime me burgim për çështjen e vendeve të rreme të punës. ...

BE kërkon më shumë llogari nga gjigantët e internetit për lajmet...

0
Zyrtarë të lartë të Bashkimit Evropian u bënë thirrje platformave sociale, si Facebook, Twitter e Google, që “t’i rrisin përpjekjet” për të trajtuar dezinformatat...

Minë në shëtitoren “Taulantia” në Durrës?/ Policia: Alarm i rremë, punëtorët...

0
Një minë thuhej se u gjet pranë shëtitores ”Taulantia” në Durrës. Disa punëtorë thanë se gjatë hapjes së një kanali konstatuan ‘minën’ dhe bënë rrethimin...

Një udhëzues për të dalluar lajmet e rreme dhe për të...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Si në median...

Bob Dylan publikon këngën “Profeti i rremë”, paralajmëron albumin e ri

0
Kantautori amerikan Bob Dylan duket se e ka shfrytëzuar mirë kohën e izolimit nga pandemia, për të sjellë gjëra të reja për publikun. Në llogarinë...

Facebook dhe Google ‘luftojnë’ lajmet e rreme për COVID-19

0
Facebook dhe Google kanë njoftuar për veprimet e tyre. Facebook dhe Google kanë ndërmarrë hapa për të kundërshtuar dezinformimin në lidhje me COVID-19 në platformat...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS