18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pronat

Etiketim: Pronat

Tjetërsim pronash në Ksamil e Sarandë, arrestohet drejtori i Urbanistikës

0
Drejtori i Urbanistikës të Bashkisë së Sarandës, Pandi Zhoga, punonjësja e Urbanistikës, Rovena Aliaj dhe noteri Aleko Anagnosti kanë rënë në prangat e policisë...

GJKKO konfiskon pronat e deputetit të PD-së

0
Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka sekuestruar ditën e sotme pronat e deputetit të Partisë Demokratike...

Lidhja e Historianëve: Vendimi i Kushtetueses për pronat rreth Manastirit të...

0
Vendimi i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës i 21 majit 2016, për pronat dhe Ndërmarrjet shoqërore "Apiko" dhe "Iliria" në afërsi të Manastirit të Deçanit,...

Ankohen banorët e Çikatovës: Feronikeli na mori pronat pa leje

0
Feronikelit i kanë dalë disa probleme me tokat, tani kur ishte në prag të disa punimeve në fshatin Çikatovë të Vjetër të Drenasit.Banorët e...

Shtetëzimi i bregdetit, Agim Toro: Po instalohet diktatura mbi pronat

0
Problematikat e hasura me pronat në bregdet duket se kanë çuar qeverinë që të marrë një masë ekstreme për menaxhimin e tyre duke shtetëzuar...

Problemet me pronat, Artan Lame tregon kërcënimet që ka marrë: Do...

0
Drejtori i Kadastrës, Artan Lame, ishte i ftuar në “Ditari” në A2, ku foli për ligjin e ri të regjistrimit të pronës. Ai zbuloi se...

Përplasjet mes policisë dhe banorëve, Basha: Pa ligj po grabiten pronat...

0
Përplasjet e dhunshme mes Policisë dhe banorëve të Velipojës gjatë aksionit për prishjen e ndërtimeve në bregdt kanë marrë edhe vëmendjen e kryetarit të...

Tuna: Duhet të mësohen meshkujt që trupat e vajzave nuk janë...

0
“Për fëmijërinë e vjedhur” ishte protesta që ditën e djeshme mbushi rrugët e Tiranës me qytetarë të saj, pas dhunimit të 15 vjeçares nga...

Aktivitete për grumbullim fondesh në pronat e presidentit Trump

0
Presidenti amerikan Donald Trump mori pjesë në dy aktivitete për grumbullim fondesh këtë javë, duke siguruar miliona dollarë për fushatatën Trump 2020 dhe atë...

Detajet/ Kush jane 18 te arrestuarit ne Durres per pronat –...

0
Policia dhe prokuroria e Durrësit kanë finalizuar operacioni policor të koduar ‘Rodoni’, një hetim i nisur për çështje pronash. Operacioni nga Departamenti i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS