16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pronarin

Etiketim: pronarin

Dhunoi pronarin e moshuar të dhomës së pushimit, procedohet penalisht 54-vjeçari

0
Një 54-vjeçar është proceduar penalisht nga Policia e Himarës pasi gjatë një konflikti me një 74-vjeçar, e ka dhunuar këtë të fundit. Ngjarja u publikua...

ZYRTARE! Chelsea gjen pronarin e ri amerikan, Abramovic e shet për...

0
Marrëveshja e propozuar, e shpallur nga klubi përmes një deklarate në orët e para të mëngjesit të së shtunës, duhet të miratohet nga Qeveria...

Shkodër, rrahën pronarin dhe i vodhën ushqimet në dyqan, prangosen dy...

0
Arrestohen në Shkodër 2 persona të akuzuar për vjedhje, shkatërrimi i pronës dhe kanosja të kryera në bashkëpunim.Policia informon se këta dy persona më...

Pasi plagosi klientin tentoi edhe ta vriste, policia arreston pronarin e...

0
Kamzë- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kodër Kamëz ku pronari i një lokali pasi ka plagosur me armë një klient ka...

Vranë pronarin e exhange dhe qytetarin që u përpoq t’i ndalonte/...

0
Gjykata e Fierit ka dhënë sot në mesditë vendimin me burg përjetë për Lulëzim Demiraj, 43 vjeç, banues në Vajzë, Vlorë. Zini Fyraj 36...

Politikani serb rreh barbarisht me raketë tenisi pronarin e një klinike...

0
Lideri i Partisë Liberal Demokrate në Serbi, Çedomir Jovanoviç është përfshirë në akte dhune pasditen e sotme. Mediat serbe raportojnë se ai ka rrahur...

“Mos flisni shqip”, shqiptaret bejne per spital pronarin grek – Lajmi...

0
Një incident ndodhi në një lokal në shtetin fqinj, Greqi. Ngjarja ndodhi në Pyrgos, ku djali i pronarit të lokalit ka...

Prokuroria merr ne hetim pronarin e karburanteve “Elda” – Lajmi i...

0
Biznesmeni i naftës Frident Kuqi eshte marre ne hetim nga Prokuroria e Tiranës për akuzat “Heqje të paligjshme të lirisë” dhe...

A pebesueshme ne Drenove, hajdutet therin lopet ne stalle, pronarin gjen...

0
Duke gdhirë dita e enjte, dy lopë janë vjedhur në stallën e banorit të Drenovës Pirro Nole. Ngjarjen e konfirmoi kryeplaku i fshatit si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS