Ballina Etiketimet Postin

Etiketim: postin

Meta synon postin e kryeministrit? Detaji që dha në konferencë kreu...

0
“Në vitin 2001, qeveria Meta rriti menjëherë 45-50% rrogat e pedagogëve”, theksoj kreu i PL-së, Ilir Meta. Por çfarë pozicioni ka qenë Meta në vitin...

Në garë për postin e Avokatit të Popullit, ja 20 emrat...

0
Kanë nisur proceduarat për zgjedhjen e Avokatit të ri të Popullit. Burime për median bëjnë me dije se 20 kandidatë kanë depozituar CV-të në Kuvend,...

Rikthehet në postin e drejtorit djali i ish-presidentit Rexhep Meidani

0
PS ka rikthyer në poste drejtuese dalin e ish-presidentit Rexhep Meidani, Denionin. Burime për median bëjnë me dije se ky i fundit është emëruar drejtor...

Gara për postin e nënkryetarit dhe sekretarëve, Sali Berisha prezanton emrat...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbardhur emrat e kandidatëve për postin e Sekretarit të Përgjithshëm, Sekretariatet dhe nënkryetarët.Lideri historik i PD, u shpreh se një nga...

Opozita diskuton 4 emra për postin e Presidentit të Shqipërisë

0
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj ka thërritur sot një mbledhje të grupit parlamentar të PD-së për të diskutuar emrat që...

Gjikondi propozon këta 2 emra për postin e Presidentit të ri:...

0
Juristja Brizida Gjikondi e ftuar në emisionin "Java në Dritare" komentoi emrat e përfolir deri më tani për postin e Presidentit të ri të...

Bamir Topi: Basha nuk e meriton postin e presidentit

0
Ish-presidenti Bamit Topi ka deklaruar se ka probabilitet që ish-kreu i PD Lulzim Basha të zgjidhet president. I ftuar në emisionin Log në Abc,...

Ish-eurodeputeti e tregon për herë të parë: Si më ofroi Gramoz...

0
Ish-raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin e BE dhe ish-eurodeputeti Knut Fleckenstein, ka treguar për herë të parë se si pranoi postin si këshilltar i...

Xavi po përgatitet për postin e trajnerit te Barcelona

0
Xavi Hernandez e ka bërë të ditur dëshirën e tij që të përgatitet sa më shpejtë për t’u bërë trajner i Barcelonës. Trajneri aktual i...

Modelja refuzon postin në politikë: Do i shpërqëndroja

0
Maria Liman, e konsideruar si një nga tifozet më seksi të Kupës së Botës në vitin 2018, ka zbuluar se i kanë ofruar detyrën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24