Rikthehet në postin e drejtorit djali i ish-presidentit Rexhep Meidani

0
35
Gjigandi

PS ka rikthyer në poste drejtuese dalin e ish-presidentit Rexhep Meidani, Denionin.

Burime për median bëjnë me dije se ky i fundit është emëruar drejtor i qendrës për rehabilitimin e të kthyerve nga aktivitetet terroriste dhe ekstremizmi i dhunshëm. Kjo qendër rehabiliton të kthyerit nga kampet e terrorizmit deri pak ditë më parë është drejtuar nga Ledi Dervishi.

Mësohet se gjatë vitit 2017, Meidani ka mbajtur edhe postin e drejtorit të SHKB-s së burgjeve kur ministër drejtësie ishte Gazmend Bardhi.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu