19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Plagosja

Etiketim: Plagosja

Zbardhet plagosja e 34-vjeçares, autor bashkëshorti shqiptar që inskenoi grabitjen për...

0
Policia italiane ka zbardhur një ngjarje të rëndë të ndodhur në qytetin e Pistoia-s në zonën e Toskanës, ku e plagosur mbeti një shtetase...

Detaje të reja/ Plagosja në Pogradec, 22-vjeçari niset drejt Tiranës

0
Johan Muçllari është sjellë me urgjencë drejt Tiranës për të marrë ndihmë më të specializuar mjekësorë në spitalin e Traumës.I riu, i cili u...

Plagosja në Pogradec/ Babai i të riut që u bë shënjestër...

0
Joan Muçllari, i riu i plagosur ditën e sotme në Volorekë, ishte bërë shënjestër e plumbave rreth dy vite më parë në hotelin e tij në të...

Nga plagosja e oficerit në Shqipëri te vjedhjet seriale në Francë,...

0
Gjykata e Apelit në Caen ka konfirmuar dënimin me katër vite burg për shqiptarin Xhemal Uka të akuzuar për një seri vjedhjesh të kryera...

Debati verbal degradoi në të shtëna armësh! Plagosja në Kallmet, zbulohet...

0
Katër orë pas plagosjes me armë zjarri të kreut të Njesisë Administrative Kallmet, Besnik Simoni, policia ka arritur të neutralizojë dhe prangosë autorin e...

Plagosja me armë zjarri në Mamurras, çfarë tha Andi Diva në...

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga plagosja me armë zjarri që ndodhi pas mesnatës në Mamurras.Andi Diva ka dhënë deklaratën e tij...

Sherri me armë në lokalin në ish-bllok! Nga plagosja e truprojës...

0
Një sherr në zonën e ish-bllokut në Tiranë mes djemve biznesmenësh, deputetësh e ish-deputetësh, përfundoi me dy të plagosur. Mësohen detaje ekskluzive nga ngjarja...

Zbardhet plagosja me armë në ish-Bllok, arrestohet djali i ish-deputetit të...

0
Policia ka arrestuar autorin e sherrit që ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në ish-bllok. Policia ka vënë në pranga Rois Babasin, djalin e ish-deputetit...

Plagosja e Ardian Çapjas: Prokuroria merr dosjen, makina e autorëve “fantazmë”

0
Biznesmeni Ardian Çapja ka kaluar rrezikun dhe ka kërkuar të mjekohet privatisht duke u larguar nga spitali i Traumës. Pas atentatit ku mbeti i...

Plagosja e Çapjas/ Flet zjarrfikësi që u plagos: Brenda makinës kishte...

0
Ardian Çapja, 55 vjeç, i konsideruar si koka e fisit Çapja në Elbasan u plagos me armë zjarri paraditen e 8 qershorit 2020, në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS