24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paniku

Etiketim: paniku

Dëshmia/ Përplasi dy policët me “Range Rover”, gjykata e Durrësit lë...

0
Gjykata e Durrësit ka lënë në burg këtë të hënë shtetasin Hysen Pici. Pici u arrestua disa ditë më parë pasi përplasi me mjetin...

Shakira drejt divorcit me Pique, pëson atak paniku dhe përfundon në...

0
Daullet bien, jo pikërisht për 'Waka-Waka', por më tepër për luftë në marrëdhëniet mes futbollistit të Barcelonës, Gerard Piqué, dhe këngëtares kolumbiane Shakira. Prej...

FOTO/ Momente paniku në Ukrainë, burri i armatosur mban peng autobusin...

0
Një burrë me origjinë ruse, i identifikuar si Maxim Krovishey, 44 vjeç, po mban peng një autobus të mbushur me pasagjerë në qytetin Lutsk...

Skena paniku në Paris! Ministrja e Macron harron maskën, duke mbuluar...

0
Skena paniku janë regjistruar në Paris. Ministrja e Industrisë, Agnes Pannier-Ruaxher, është filmuar e shqetësuar teksa vraponte pas makinës së saj për të marrë...

Momente paniku/ Burri kërcënon pasagjerët e aeroplanit se do t’i vrasë...

0
Një episod aspak i hijshëm është shënuar në një fluturim të linjës ajrore “Alaska Airlines” në SHBA. Një pasagjer i veshur me maskë...

VIDEO/ Momente paniku! Vogëlushi në vend të shkopit kap një gjarpër...

0
Një vogëlush, i cili ishte duke luajtur me qenin e shtëpisë në kopsht, aksidentalisht në vend të një shkopi kapi një gjarpër. Videoja fillon...

Momente paniku për futbollistin

0
Momente paniku për futbollistin. Mesfushori i Romës, Brajan Kristanta, është gjendur në një situatë kaotike, teksa 2 persona tentuan t’i vidhnin orën Rolex, në një...

Zjarr në shtëpinë e aktores shtatzënë, ‘Nihal’ përjeton momente paniku

0
Shtëpia e dy aktorëve, Hazal Kaya dhe Ali Atay, në Zekeriyaköy, Stamboll, është djegur. Siç kanë bërë të ditur mediat turke, aktorja e njohur...

Vijon paniku, ja sa herë u trondit Shqipëria pas tërmetit 5.8...

0
Vendi ynë është lëkundur plot 17 herë nga tërmetet e forta, prej pasdites së djeshme në orën 16:04. Tërmeti i parë ishte me magnitudë 5.8...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS