28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pandeminë

Etiketim: pandeminë

Situata me COVID-19/ Erion Veliaj: Mos bëni të fortin, besojini shkencës....

0
Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj është i pari i ftuar në emisionin ‘’Real Story’’ të Sokol Ballës në News24 në këtë sezon të ri televiziv. Veliaj ka...

Tallej me ata që shqetësoheshin për pandeminë, rep-artistja infektohet me COVID-19

0
Disa javë pasi u tall me njerëzit e shqetësuar për pandeminë, Doja Cat zbulon se ka qenë e prekur me COVID-19. Rep-artistja e njohur ka...

Mike Pompeo “harron” pandeminë! Kujtohet për të kur zyrtarët refuzojnë t’i...

0
Sekretari amerikan i shtetit, Mike Pompeo, ndodhet në një vizitë disaditore në Danimarkë. Ai është duke zhvilluar disa takime politike dhe i është kërkuar...

Të ardhurat për të varfërit “mund ta frenojnë pandeminë“

0
Kombet e Bashkuara sugjeruan se të ardhurat e përkohshme për njerëzit më të varfër në vendet në zhvillim, mund të ndihmojnë në frenimin e...

Lufta me pandeminë/ 3 mënyra të thjeshta se si mund të...

0
Tre sjellje të thjeshta mund të ndalojnë pandeminë Covid-19 dhe pa një vaksinë ose trajtime shtesë sipas një studimi të ri. 3 rregullat kryesore...

DASH: Qeveritë nuk duhet të përdorin pandeminë si shkas për shtypjen...

0
DASH: Qeveritë nuk duhet të përdorin pandeminë si shkas për shtypjen e njerëzve dhe ideve Në një komunikatë të Departamentit Amerikan të Shtetit thuhet e...

Bizneset e vogla nuk përfitojnë kompensime nga sigurimet për pandeminë

0
Pasi mijëra biznese u detyruan të mbyllen në përputhje me urdhrat për izolim për të penguar përhapjen e pandemisë, shumë prej këtyre bizneseve menduan...

Gattuso i shqetësuar për pandeminë, para duelit me Barcelonën

0
Trajneri i Napoli është i shqetësuar me situatën nga pandemia Covid-19. Gennaro Gattuso, njeriu në krye të stolit të Napoli, para ndeshjes së kthimit në...

ATSH harron pandeminë, vetëm 90 kërkesa për azil nga shqiptarët në...

0
Gjatë muajit maj në Bashkimin Evropian janë regjistruar 10.190 kërkesa për azil, prej tyre 90 nga Shqipëria, citon ATSH, agjencia telegrafike Shqiptare duke lene...

OKB: Duhen më shumë para për të luftuar pandeminë

0
Kombet e Bashkuara thanë të premten se nevojiten 10.3 miliardë dollarë për të luftuar pasojat shëndetësore dhe ekonomike të COVID-19 në disa nga vendet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS