fbpx
23 C
Tirana
E martë, 14 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ngjarja

Etiketim: Ngjarja

Detajet nga ngjarja në Fushë-Krujë/ Droguan dhe përdhunuan 17-vjeçaren, i riu...

0
Natën e kaluar një sasi lënde eksplozive e paketuar është hedhur drejt banesës së një shtetaseje në Fushë-Krujë. Policia e lidhi ngjarjen me operacionin policor,...

Detajet nga ngjarja në Durrës/ 4 shtetas të huaj u hodhën...

0
Një person i pajetë u gjet mëngjesin e sotëm në Durrës. Mësohet se gjetja e kufomës lidhet me një ngjarje të fundjavës së kaluar,...

Ngjarja tragjike në Kombinat, qytetari: Anisa më erdhi në derë me...

0
Një dëshmitar që ka preferuar të qëndrojë anonim ka folur sot për ngjarjen tragjike të Kombinatit në emisionin “Me zemër të hapur” të gazetares...

Ngjarja në Kombinat, Fuga: Mund të jetë problem psikologjik familjar, fenomenet...

0
Profesori i Komunikimit Artan Fuga në një lidhje të drejtpërdrejtë në “News 24” deklaroi se për zgjedhjet në universitet duhet diskutuar, duke shtuar se...

Ngjarja në Kombinat, trondit detaji ekspertizës: Vajza kishte 15 muaj e...

0
Hetimet, dëshmitë që vijnë hap pas hapi për tragjedinë e ndodhur në Kombinat e konfirmojnë nje version te pazakonte te kesaj ngjafje te rende. ...

Ngjarja tragjike në Tiranë bën jehonë në mediat greke, ja çfarë...

0
Ngjarja tragjike e Kombinatit që mund të cilësohet përtej imagjinatës njerëzore dhe e padëgjuar në asnjë vend të botës më parë, ka marrë vëmendjen...

Ngjarja tragjike, flet drejtori i Policisë Tiranë: Vajza dyshohet se kishte...

0
Një ngjarje tragjike është shënuar mbrëmjen e së enjtes në Tiranë.  Në banesën e tyre në zonën e kombinatit, janë gjetur pa jetë nënë...

Dhunuan të ndaluarin në pranga, pezullohen nga detyra dy efektivët/ Policia:...

0
Drejtoria e Standardeve Profesionale në Policinë e Shtetit njofton se ka bërë pezullim nga detyra të dy punonjësve të Policisë dhe ka nisur...

Të shtënat me armë në Bulqizë, zbardhet ngjarja

0
Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Bulqizë pasditen e sotme. Burime bëjnë me dije se është qëlluar në drejtim të biznesmenit Gëzim...

Dëmtohen kolonat e Apolonisë/ Ngjarja gjatë ditëve të karantinimit, nisin hetimet

0
Parku arkeologjik i Bylisit dhe së fundi Parku i Apollonisë janë kthyer në kryefjalën e mediave të vendit tonë. Kjo për faktin se Monumenti...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS