Ngjarja tragjike në Himarë, pushuesit përplasen me drejtuesit e skafit (Video)

0
54
Gjigandi

Detaje të reja po dalin në dritë përsa i përket ngjarjes tragjike të ndodhur në Himarë.

Në një video të siguruar vetëm pak minuta pasi një vajzë e mitur u përplas për vdekje nga gomonia në bregetin e Potamit, drejtuesi i mjetit lundrues Arjan Tase shihet duke u përplasur verbalisht me pushuesit.

Gjithashtu në fond dëgjohen të qara dhe ulërimat e prindërve dhe familjarëve të fëmijës.

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu