37.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Negociatat

Etiketim: Negociatat

Negociatat për Presidentin e ri, çfarë këshille do i jepte opozitës...

0
Pyetje: Ju keni pasur një rol proaktiv ndaj opozitës, në kushtet e negociatave për presidentin e ri çfarë këshillash keni për opozitën?Presidenti Ilir Meta: Nuk kam...

Negociatat për Presidentin e ri pa sukses/ Dështon edhe raundi i...

0
Raundi i dytë i procedurës për zgjedhjen e Presidentit të Shqipërisë po shkon drejt dështimit.Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, deklaroi...

Dështojnë negociatat për zgjedhjen e Presidentit të Shqipërisë, Alibeaj: PS shkeli...

0
Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike të Shqipërisë nuk do të mblidhet pasditen e së premtes në selinë blu, ashtu siç ishte planifikuar.Në një komunikim...

Negociatat mes opozitës për kandidaturën e Presidentit, ja çfarë do ndodhë...

0
Negociatat për kandidaturën për presidentin e ri të vendit do të vijojnë në orët në vijim mes grupit të Enkelejd Alibeajt dhe grupeve parlamentare...

Negociatat për presidentin e ri të Shqipërisë, nesër takimi i radhës

0
Kryetari i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla tha se mazhoranca pret gatishmëri nga opozita për të vijuar me procesin për zgjedhjen e kreut...

Negociatat për presidentin e ri, nesër takimi i radhës

0
Kryetari i grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla tha se mazhoranca pret gatishmëri nga opozita për të vijuar me procesin për zgjedhjen e kreut...

​Borrell: Negociatat me Shqipërinë e Maqedoninë Veriore duhet të fillojnë menjëherë

0
Përfaqësuesi i Lartë i BE-së për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Josep Borrell, bëri thirrje sot për fillimin urgjent të negociatave për anëtarësimin e...

PS refuzoi negociatat me Komisionin e Rithemelimit për zgjedhjen e presidentit,...

0
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla refuzoi negociatat me Komisionin e Rithemelimit për çështjen e zgjedhjes së presidentit.Nga Elbasani ish-kryeministri Berisha...

Nesër nisin negociatat për presidentin e ri, Balla: Propozimet nga Berisha...

0
Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka përsëritur edhe njëherë qëndrimin në prag të nisjes së negociatave për zgjedhjen e presidentit...

Negociatat presidenciale, Rama: Nëse do të ketë kandidaturë të pëlqyeshme ka...

0
"Nëse do të ketë një emër të pëlqyeshëm nga PD-ja, do të ketë 100% mbështetjen e PS-së",kështu tha kryeministri Edi Rama nga selia e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS