fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Mbeten

Etiketim: mbeten

Mbeten ende për t’u përcaktuar alternativat

0
Bisedimet mes Barcelonës dhe Interit për kalimin e Lautaro Martinez në Camp Nou vazhdojnë pa u ndalur. Mbeten ende për t’u përcaktuar alternativat që do...

Mbetën jetimë para shumë vitesh, gjyshja heroinë kujdeset për dy nipërit...

0
Programi “Dua të të bëj të lumtur” mbylli puntatën e mbrëmjes së sotme me historinë e një gjysheje heroinë e cila prej vitesh kujdesej...

Sot feston 32-vjetorin, por sytë na mbetën tek transformimi drastik i...

0
Këngëtarja e ‘The Someone Like You’, ka pësuar një transformim të plotë të trupit. Thuhet se humbja e peshës i ka dhënë Adele më shumë...

Shenjat e horoskopit që dinë të menaxhojnë paratë, nuk mbeten kurrë...

0
Astrologët tregojnë se 2 shenjat e horoskopit që vijojnë si më poshtë, janë shenjat që dinë të kursejnë dhe nuk mbeten asnjëherë pa para...

Shenjat e Horoskopit që dinë të menaxhojnë paratë, nuk mbeten kurrë...

0
Astrologët tregojnë se 2 shenjat e horoskopit që vijojnë si më poshtë, janë shenjat që dinë të kursejnë dhe nuk mbeten asnjëherë pa para...

Llogaritarë të lindur dhe mendojnë për ditë të vështira, shenjat e...

0
Astrologët tregojnë se 2 shenjat e horoskopit që vijojnë si më poshtë, janë shenjat që dinë të kursejnë dhe nuk mbeten asnjëherë pa para...

Kisha nis hetimet, dy murgesha mbeten shtatzënë gjatë misionit në Afrikë

0
Kisha Katolike ka nisur një hetim pasi dy murgesha kanë mbetur shtatzënë teksa punonin në Afrikë. Dy gratë që më parë kanë punuar në Sicili,...

Erdogan: Luftëtarët kurdë vazhdojnë të mbeten në kufi

0
Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, u bëri thirrje Shteteve të Bashkuara dhe Rusisë që t'i mbajnë premtimet e tyre dhe të sigurojnë që...

Kisha Katolike heton rastin e dy murgeshave që mbetën shtatzënë “aksidentalisht”

0
Kisha Katolike ka filluar një hetim pasi dy murgesha misionare mbetën shtatzënë ndërsa punonin në Afrikë. Të dy gratë, të cilat i përkisnin urdhrave fetarë...

Dyshimet/ Kjo mund te jete e verteta per kamionin ku mbeten...

0
Banditët kinezë “Snakeheads” mund të jenë ata që qëndrojnë pas vdekjes së 39 migrantëve të gjetur të ngrirë në pjesën e pasme të...