37.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Hetohet

Etiketim: Hetohet

Atentati në autostradë/ Hetohet pista e re për vrasjen e Iljaz...

0
Zbërthimi i celularit të 37-vjeçarit Iljaz Çali, i cili u ekzekutua me breshëri mbrëmjen e 4 prillit teksa ishte duke udhëtuar në autostradën Tiranë-Durrës...

Hetohet për trafikim droge, arrestohet 33-vjeçari në Tiranë i shpallur...

0
Një 33-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar me inicialet T. S është arrestuar nga policia e Tiranës, me qëllim ekstradimin e tij. Ky shtetas...

Prokurori: Po hetohet Llapi – Drenica, nën hetime edhe Feronikeli

0
Prokurori dhe kryetari i Këshillit Kombëtar për luftimin e dukurive negative në sport, Besim Kelmendi, në emisionin sportiv “Favorit”  ka treguar se janë grumbulluar...

Prokurori: Po hetohet Llapi – Drenica, nën hetime edhe Feronikeli

0
Prokurori dhe kryetari i Këshillit Kombëtar për luftimin e dukurive negative në sport, Besim Kelmendi, në emisionin sportiv “Favorit” në T7 ka treguar se...

Gjykata nuk pranon ta lirojë, Redjan Rraja do hetohet në burg...

0
Gjykata e Posaçme kundër Krimit e Korrupsionit nuk pranoi kërkesën e Redjan Rrajës për tu hetuar në një masë më të butë sigurie. Redjan Rraja,...

Hetohet

0
Bundesliga austriake ka hapur një procedurë dhe hetim ndaj LASK Linz për shkak se këta të fundit kanë shkelur rregullat bazë të fair-play dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS