Romë, dy gra gjenden të vdekura, po hetohet skena e vrasjes

0
Gjigandi

Dy gra janë gjetur të pajeta në Romë , në lagjen Prati dhe policia po heton rastin për vrasje. Trupat e viktimave, të dy të kombësisë kineze , u gjetën në via Augusto Riboty.

Ka qenë portieri që ka thirrur në ndihmë, ai që ka parë trupin e gjakosur të gruas së parë jashtë ndërtesës. Duke ndërhyrë në vend, policia gjeti në banesë trupin e dytë dhe gjurmë gjaku. Policia shkencore dhe skuadra e fluturimit janë në punë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu