27.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Ekipin

Etiketim: ekipin

‘Rolex’ të shtrenjtë për gjithë ekipin, lamtumira 500 mijë euroshe e...

0
Kur u largua nga Borussia Dortmund, Erling Haaland bëri një investim të madh për dhurata lamtumire. Çdo shok skuadre dhe të gjithë njerëzit në...

Team Spirit mposht ekipin brazilian FURIA, për të siguruar gjysmëfinalen në...

0
Spirit ka befasuar ekipin FURIA, duke e mposhtur në dy mapa, për të siguruar një vend në gjysmëfinale të PGL Antwerp Major.Ndeshja e zhvilluar...

Vllaznia largon trajnerin Plori. Ekipin e merr një emër mjaft i...

0
SHKODËR- Ekipi i Vllaznisë ka vendosur të që ndërpresë marrëdhëniet me trajnerin e ekipit Elvis Plori. Me anë të jë njoftimi në Faqen zyrtare...

“Bad News Eagles” do të përballen sot me ekipin me legjenda...

0
Ditën e djeshme, ekipi kosovar "Bad News Eagles" ka nisur rrugëtimin në turneun më të madh të CS:GO, PGL Antwerp Major 2022. Ata arritën...

Zyrtare/ Besnik Hasi refuzon Fenerbahçen dhe zgjedh ekipin e ri për...

0
Trajneri shqiptar, Besnik Hasi, ka vendosur të vazhdojë karrierën në Azi. Ai kishte një ofertë nga skuadra e Fenerbahçes, por që e ka refuzuar,...

Calhanoglu: Pioli është shumë i rëndësishëm për ekipin

0
Hakan Calhanoglu vlerësoi Stefano Piolin pas fitores 5-1 të Milanit ndaj Bolognas. Sulmuesi turk tha se trajneri i Milanit është shumë i rëndësishëm për ekipin...

“Fernandes luan për ekipin, vetëm Maradona mund të fitonte i vetëm”

0
Bruno Fernandes është lojtar ekipi, thotë Ole Gunnar Solskjaer, i cili nënvizon se veç Diego Maradona ka qenë i aftë të fitojë diçka i...

Pacolli uron ekipin “Mabetex Prishtina”

0
Behgjet Pacolli në një postim të tij në Facebook ka uruar ekipin “Mabetex Prishtina” duke thënë se është krenar me djemt e këtij ekipi...

Nainggolan gjen ekipin e ri, kalon te rivalët e Interit

0
Radja Nainggolan është lidhur me një kalim të mundshëm te Fiorentina. Interi nuk dëshiron të mbajë mesfushorin belg dhe pas huazimit nga Cagliari. Mesfushori...

Ja pse Llapi i Batatinës luajti me ekipin e dytë ndaj...

0
Ballkani ka arritur fitore të lehtë si vendas ndaj Llapit me rezultatin 5:1 në kuadër të xhiros së 29-të në IPKO Superligë. Pas ndeshjes, trajneri...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS