5.5 C
Tirana
E premte, 3 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Drog

Etiketim: drog

Dërgohet në Turqi, pse bandat shqiptare kultivojnë drogë në ambiente të...

0
Të dhënat e siguruara nga BIRN tregojnë se ndërsa gjatë vitit 2021 janë regjistruar vetëm tre raste të kultivimit të kanabisit në ambiente të...

I riu shqiptar kapet duke shitur drogë dhe arrestohet nga policia...

0
Një 33-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali pasi është kapur "mat" nga policia duke shitur lëndë narkotike.Në momentin që është kapur, shqiptari ka qenë...

Emrat/ Apeli nuk kundërshton vendimin për 16 trafikantët e drogës, anëtarët...

0
Apeli i GJKKO-së ka lënë në fuqi ditën e sotme vendimin për arrest me burg për 16 persona të përfshirë në në trafik, prodhim...

Emigrimi i të rinjve/ Berisha: Qeveria u ofron largimin dhe drogën!...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha mbajti këtë të hënë një takim me simpatizantët e PD-së në Kukës, në kuadër të zgjedhjeve për kreun e kësaj force...

Përplas prindërit dhe foshnjën! Tiranë, aksidenti nën efektin e drogës ndodhi...

0
Rreth orës 13.00  të kësaj të diele një çift bashkëshortësh 43 dhe 47 vjeç së bashku me fëmijën 3 muajsh në karrocë tentuan të...

Drejtonin automjetin nën efektin e drogës, arrestohen 4 shoferë brenda javës!...

0
Policia e Shtetit ka bërë bilancin e javës që lamë pas ku kanë rënë në pranga 124 persona. Janë zhvilluar 17 operacione policore, 7...

Iu sekuestrua drogë dhe armë, arrestohet 49-vjeçari në Fier

0
Një 49 vjeçar me iniciale P. H., banues në Cakran, Fier është arrestuar pasi iu konstatua drogë armë zjarri dhe armë gjahu.Operacioni policor antidrogë...

Operacioni anti-drogë në Korçë, shkon në 25 numri i të ndaluarve

0
Operacioni antidrogë "Knock down" vijon prej 10 ditësh nga policia e Korçës. Nga blutë mësohet se është vënë në pranga 1 tjetër shtetas i...

Operacionet kundër trafikut të drogës në Tiranë, prokurorja Elisabeta Imeraj: Do...

0
Prokurorja e Tiranës Elisabeta Imeraj në konferencën për shtyp nga drejtoria e policisë së Tiranës deklaroi se do të vijojë bashkëpunimi me blutë kundër trafikut të...

Kapet në Itali shqiptari me dy milionë euro drogë në makinë

0
Policia italiane ka vendosur në pranga një 30 vjeçar shqiptar pasi u kap me 14 kilogramë kokainë. Sipas policisë italiane, nëse droga do hidhej...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS