fbpx
15 C
Tirana
E martë, 14 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Dhe

Etiketim: dhe

Me gjoks dhe shalë jashtë, modelja e famshme “tërbon” rrjetin me...

0
Gjatë periudhës së karantinës për shkak të pandemisë koronavirus, ajo i ka mbajtur aktiv fansat e saj me postime të ndryshme në rrjetet sociale. E...

17-vjeçarja e përdhunuar në grup në Krujë: Më jepnin kokainë dhe...

0
Pas dëshmisë rrëqethëse të vajzës 17-vjeçare nga Fushë-Kruja, e abuzuar dhe shfrytëzuar si prostitutë nga katër të rinj për një periudhë 8-mujore, flet edhe...

Mbi 500 euro sandalet dhe 200 euro bikini, Nora me shumë...

0
Mbi 500 euro sandalet dhe 200 euro bikini, Nora me shumë luks në pushime Nora Istrefi edhe për bikini paguan shumë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora...

Sateliti tregon ‘përbindëshin’ me rërë dhe pluhur mbi oqeanin Atlantik dhe...

0
Imazhet ESA tregojnë përbindëshin’ me rërë dhe pluhur që shtrihet përtej Atlantikut. Kur stuhitë dhe erërat e forta godasin Saharanë, pluhuri dhe rëra ngritën si...

Detajet nga ngjarja në Fushë-Krujë/ Droguan dhe përdhunuan 17-vjeçaren, i riu...

0
Natën e kaluar një sasi lënde eksplozive e paketuar është hedhur drejt banesës së një shtetaseje në Fushë-Krujë. Policia e lidhi ngjarjen me operacionin policor,...

Keni plane për plazh?! Reshje shiu dhe temperatura, ja si do...

0
Kjo javë pritet të jetë e freskët, me vranësira dhe reshje shiu, si dhe temperatura që nuk do t’i kalojnë 34 gradë celsius. Kështu...

Tmerr në Rusi/ U zu me prindërit dhe iku nga shtëpia,...

0
Kamerat e sigurisë kanë regjistruar momentet e fundit të vajzës tetë vjeçare në Rusi, e cila u largua nga shtëpia pas një grindjeje me...

Vrasja në Laç/ Lirohen nga burgu dy mjekët që kuronin autorin...

0
Gjykata e Apelit në Tiranë ka liruar në detyrim paraqitje dy mjekët që morën përsipër të mjekojnë ilegalisht Eduart Lamajn. Vktor Marku dhe Besim...

Covid-19 / Shpërthen keq dhe në Meksikë

0
Situata e pandemisë është përshkallëzuar ndjeshëm në Meksikë, ku bilanci total i vdekjeve nga Covid-19 mbërriti në 35.000. në këtë mënyrë, vendi i Amerikës...

Nicole Scherzinger dhe Thom Evans planifikojnë të bëhen prindër

0
Nicole dhe Thom duket se së shpejti do ta zgjerojnë familjen. Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger dhe i dashuri i saj Thom Evans duket se kanë...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS