fbpx
23 C
Tirana
E martë, 14 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Dhe

Etiketim: dhe

Ndryshimet Kushtetuese/ Presidenca: Të gjithë të distancohen nga aventurierët dhe Haxhi...

0
Presidenca ka reaguar për ndryshimet e fundit kushtetuese që komisioni i ligjeve u hapi rrugë sot. Në një reagim të presidentit Meta të...

Khloe Kardashian pas gjetjes së trupit të Naya Rivera: Është shkatërruese...

0
Khloe Kardashian i është bashkuar figurave të njohur të cilët kanë ngushëlluar vdekjen e aktores Naya Rivera. Para disa orësh është konstatuar se është gjetur...

Emmanuel Macron dhe e shoqja ndjekin mini-paradën e Ditës së Bastille,...

0
Emmanuel dhe Brigitte Macron ndoqën sot paradën e festimeve të kufizuara të festës kombëtare Dita e Bastille në Paris. Parada ushtarake një-orëshe u...

Plagosi me armë drejtorin e Ujësjellësit në Shkodër dhe djalin e...

0
Drejtori i Ujësjellësit në Bashkinë Shkodër dhe djalin e tij mbeten sot te plagosur, pas nje debati me arme zjarri, nderkohe autori eshte arrestuar. ...

Shirat e rrëmbyeshëm shkaktojnë viktima dhe dëme të pallogaritshme në Japoni

0
Vazhdon moti i keq me shira të rrëmbyeshëm që prej ditësh kanë rrënuar rajonin e Kyushu, në jugperëndim të arkipelagut japonez, duke u shtrirë...

Dita e Bastijës kthehet në nderim për ushtarakët dhe heronjtë e...

0
Festimet pompoze të Ditës së Bastijës, atmosferën e të cilave këtë vit e zymtësoi pandemia e koronavirusit, Franca i ktheu në nderim për punonjësit...

Milani dhe Arsenali në garë për transferimin e Marc Rocas

0
Milani është i gatshëm ta sfidojë Arsenalin për mesfushorin spanjoll, Marc Roca, i cili mund të largohet nga Espanyoli pasi klubi katalunas ra nga...

Dy xhiro dhe dy pikë të nevojshme që Reali të shpallet...

0
Real Madridi tashmë e ka vënë njërën dorë mbi titullin e La Ligas për sezonin 2019/2020 në kampionatin spanjoll. Kur kanë mbetur edhe dy xhiro...

E zbulon seksologu: Nëse femrës ia prekni këtë vend, do të...

0
Harroni klitorisin dhe pikën G. Për pikën A rrallëkush ka dëgjuar, ndërkaq seksologu Yvonne Fulbright thekson që stimulimi i saj jep orgazmën më intensive dhe...

`Hajde ndryshojmë Kushtetutën, duke larë enët dhe me celular në dorë!`

0
Sekretari për Çështjet Ligjore në Partinë Demokratike, Çlirim Gjata ka komentuar vendimin e fundit të komisionit të ligjeve për ndryshimet kushtetuese, duke i konsideruar...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS