fbpx
23 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Deputetit

Etiketim: deputetit

Majko fjalë të ndjera për vdekjen e ish- deputetit: Heshtja e...

0
Majko fjalë të ndjera për vdekjen e ish- deputetit: Heshtja e fjala i peshonin njëlloj Deputeti i PS e Ministri për Diasporën Pandeli Majko, ka...

Olta Boka shtatzënë me djalin e deputetit shqiptar

0
Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë...

Ish-e dashura e deputetit, Iva Aliko, zbulon anën e errët rreth...

0
Me të brendshme lëkure të zezë, çizme sipër kupës së gjurit dhe rripa që i shtrëngon pas trupit. Kështu shfaqet ish-e dashura e një...

Ramush Haradinaj firmos, nuk pranon mandatin e deputetit

0
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka konfirmuar se pas certifikimit të rezultateve të zgjedhjeve dhe pas konstituimit të Kuvendit, ai do ta dorëzojë...

Nisma e deputetit të PS-së për faljen e gjobave/ AKU kundër:...

0
Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka reaguar në lidhje me nismën e deputeti socialist Ilir Beqja për faljen e gjobave për bizneset ushqimore. Në një...