fbpx
21 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Dënohet

Etiketim: dënohet

Babai ngacmoi seksualisht vajzën dhe dhunoi gruan, dënohet me burg

0
Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3.4 vite burg shtetasin A. Visha nga Tirana, ndaj të cilit rëndojnë akuza të rënda, nga abuzimi seksual,...

Dënohet me 82 mijë dollarë gjobë për kukullat seksi në stadium!

0
Një javë më parë në një ndeshje të K-League klubi i FC Seoul bëri një gafë të rëndë teksa në vend të manekinëve normalë...

Dënohet Lulzim Bashën pasi nuk zbatoi masat e marra ndaj Covid-19

0
Kryetari i Partisë Demokratike Lulëzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme një takim me operatorët turistik dhe nga foto e shpërndara nga vetë partia...

Vrau gruan në Itali, shqiptari dënohet me 30 vite burg

0
Gjykata e Apelit e Bolonjës konfirmoi dënimin me 30 vjet burgim për shqiptarin Xhevdet Mehmeti, 58 vjeç, i cili goditi me thikë gruan e...

“Dënohet” edhe dhia e klubit…

0
“Dënohet” edhe dhia e klubit... Ekipi i Këlnit që luan në Bundesligë, nuk do të ndjenjë vetëm mungesën e tifozëve, por njëkohësisht edhe të simbolit...

Dënohet klubi grek për shqiptarin

0
Asgjë nuk po shkon më mirë për Fiorin Durmishajn, por as për ata që ky sulmues zgjedh dhe që e rrethojnë. Tashmë me plotë...

Ish-oficeri i CIA-s dënohet me 19 vjet burg për shitjen e...

0
Një ish-agjent i CIA-s u dënua me 19 vjet burg për një komplot spiunazhi, në të cilin prokurorët thonë se ai mori më shumë...

Ish-agjenti i CIA-s dënohet me 19 vite burg për spiunazh në...

0
Një ish-agjent i CIA-s është dënuar me 19 vite burg për spiunazh në Kinë. Jerry Chun Shing Lee, 55 vjeç, u largua nga CIA në...

Konkurentja e ‘American Idol’ dënohet me 10 vjet burg

0
Ish-konkurentja e “American Idol” Antonella Barba, gjatë shfaqes të konkursit të këndimit është akuzuar për sjellje kriminale. Ajo prej një viti ka qenë nën...

Reperi i njohur bie në pranga, dënohet me tre vjet burg

0
Reperi Kodak Black u dënua me më shumë se tre vjet burg, me akuza për armë. Reperi Kodak Black do të vuajë më shumë se...