26.5 C
Tirana
E hënë, 29 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Bruyne

Etiketim: Bruyne

“De Bruyne ka duruar mjaft në City, tani do të luajë...

0
Newcastle United u eliminua nga FA Cup nga Manchester City të dielën, por Steve Bruce ishte qartazi shumë i kënaqur me atë që e...

Bundesliga – Muller thyen rekordin e De Bruyne

0
Thomas Muller ka vendosur rekord të ri në Bundesliga. Ikona e Bayern Munich, Thomas Muller, ka vendosur një rekord të ri në kampionatin elitar të...

“De Bruyne mund të largohet nga Manchester City”

0
Qytetarët rrezikojnë një përjashtim dyvjeçar nga Champions League dhe trajneri i Belgjikës. Robert Martinez, beson se mesfushori mund të konsiderojë një transferim nëse apeli...

Ivica Olic: De Bruyne, më i miri në pozitën e tij...

0
Ivica Olic nuk ka kursyer lëvdatat për De Bruyne. Ikona kroate e futbollit, Olic, ka dhënë disa komente mbi yllin belg të Manchester City, Kevin...

De Bruyne: Taktikat e Guardiolas janë të papërceptueshme, e vështirë për...

0
Kevin De Bruyne ka komentuar se si është loja nën urdhrat e Pep Guardiolas. Ylli i Manchester City, Kevin De Bruyne, ka dhënë komentet e...

De Bruyne ‘frikëson’ Man Cityn me këtë deklaratë

0
Kevin De Bruyne ka pranuar se do të marrë në konsideratë të ardhmen e tij nëse ndalesa dy-vjeçare e Manchester City do të qëndrojë...

De Bruyne: Shqetësimet financiare do të shtyjnë Premierligën që të kompletojë...

0
Kevin de Bruyne ka dhënë komentet e tij mbi fatin e sezonit aktual në Premierligë. Ylli i Manchester City beson se sezoni do të kompletohet,...

De Bruyne: Kur ju arrini një rekord jeni të mbushur me...

0
Sulmuesi i Manchester Cityt, Kevin De Bruyne i ka thënë legjendës së Arsenalit, Thierry Henry, se po synon të thyejë rekordin e tij në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS