14.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bayernit

Etiketim: Bayernit

Flet ylli i Bayernit: Leon Dajaku tregon për fillimet e tij...

0
Futbollisti i Bayernit Munchen Leon Dajaku, në një intervistë ekskluzive ka treguar momente të veçanta të jetës së tij. Dajaku ka folur për fillimet e tij...

Derbi i Manchesterit për yllin e Bayernit

0
Manchester City dhe Manchester United janë gjithmonë gati për të përforcuar skuadrat. Objektivi i përbashkët i dy klubeve të Premier League është Kingsley Coman,...

Flik: Trofetë janë objektivi i vetëm i Bayernit

0
30 kampionate dhe 20 Kupa Gjermanie. Një hap i madh drejt historisë, trofetë e së cilës mund të vizitohen në muzeun e klubit të...

Ish-mjeku i Bayernit: Epoka e Guardiolës ishte njollë e zezë e...

0
Për ish-mjekun e skuadrës Bayern Munich, Hans-Wilhelm Müller-Wohlfahrt, epoka e Pep Guardiolës ishte një “pikë e zezë” në karrierën e tij të gjatë. “Ishte kështu...

Neuer zbulon objektivin e Bayernit

0
Bayern Munchen nuk e kishte menduar se do të kishte një mbyllje të tillë të sezonit pas problemeve që hasi në fillim me trajnerin...

Ndeshja kundër Bayernit mund të mbetet e fundit e Rashicës për...

0
Përballja e 16 qershorit kundër Bayern Munichun mund të mbetet si ndeshja e fundit e Milot Rashicës me fanellën e Werder Bremenit, pasi që...

Rashica nga minuta e parë në ndeshjen ndaj Bayernit

0
Werder Bremen dhe Bayern Munich takohen sonte në Bundesligë. Klubi i Werder Bremen mirëpret Bayernin nga ora 20:30, në një ndeshje jetike për dy skuadrat. Bayerni...

Arrihet marrëveshja në parim: Kouassi do të jetë i Bayernit

0
Bayern Munich e ka fituar garën për transferimin e mbrojtësit Tanguy Kouassi, që do të largohet nga Paris Saint-Germain si lojtar i lirë, raporton...

Shqiptarja 45 minuta kundër Bayernit, ky është rezultati 

0
Reprezentuesja e talentuar e Kosovës, Donika Grajçevci, është paraqitur në 45 minutat e dytë kundër Bayernit nga Munihut.  Donika me ekipin e FC Jena pësuan...

Haaland shpëton Dortmundin, ia shtyn festën Bayernit

0
Ekipi i Valon Berishës, Fortuna Dusseldorf, i humbi tri pikët nga ndeshja kundër Borussia Dortmundit në mënyrë dramatike, pasi që Erling Haaland ia dhuroi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS