24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashës

Etiketim: Bashës

Në prag të Këshillit Politik, Ambasadori i Gjermanisë i shkon në...

0
Ambasadori i Gjermanisë në Tiranë, Peter Zingraf, i ka shkuar në zyrë kryedemokratit Lulzim Basha. Kjo lëvizje e ambasadorit gjerman vjen në një kohë ku...

Hapja 100% e listava, Rudina Hajdari e lumtur pas vendimit të...

0
Deputetja demokrate Rudina Hajdari u shpreh se ndjehet shumë e lumtur pas vendimit të opozitës për hapjen 100% të listave në zgjedhjet e ardhshme...

Gazmend Boletini i dhuron Bashës – Flamurin e Isa Boletinit

0
Gjatë vizitës që Kryetari i PD, Lulzim Basha mbajti në Kosovë, u ndal edhe tek "Kulla e Isa Boletinit" në Mitrovicë, e cila prej...

Rama thirrje Bashës: Mos bëj gabimet e të shkuarës, jam gati...

0
Kryeministri Edi Rama gjatë një interviste për mediat pas firmosjes së marrëveshjes për të votuar me datën 23 korrik, marrëveshjen e 5 qershorit, dhe...

Rama thirrje Bashës: Të pres në tryezë! Kënga se unë do...

0
Kryeministri Edi Rama tha mbrëmjen e së martës së e pret Lulzim Bashën dhe aleatët e tij në tryezë. Ai shtoi se PD është një...

Marrëveshja me opozitën parlamentare/  Rama apel Bashës: Mos bëni gabimet e...

0
Kryeministri Edi Rama i ka bërë apel kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha që të mos bëjë gabimet e të shkuarës duke refuzuar tryezën...

Vizita e Bashës në Kosovë/ Homazhe në varrin e Rugovës dhe...

0
Kreu demokrat Lulzim Basha në ditën e dytë të vizitës në Kosovë bëri homazhe në varrin e presidentit Ibrahim Rugova, ku vendosi kurora me...

Vazhdon vizita e Lulzim Bashës në Kosovë

0
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha vazhdon vizitën në Kosovë, ku do të takohet me kryetarin e Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe kryetarin...

Zbardhet agjenda e Lulzim Bashës në Kosovë/ Takime me krerët më...

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të zhvillojë një vizitë dyditore në Kosovë, me ftesë të Kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti. Burimi: top-channel.tv

Rikthehet Këshilli Politik? Meta: I kërkova takim Bashës për të parë...

0
Përmes një postimi në Facebook presidenti Meta bën me dije se ka marrë një mesazh nga eksperti i çështjeve zgjedhore Kristaq Kume i cili...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS