24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Balla

Etiketim: Balla

Presidenti/ Balla: Hajde mblidhemi në 18:00 dhe e negociojmë; Alibeaj: Gati...

0
23 maji është data e caktuar për raundin e dytë për zgjedhjen e Presidentit të Republikës.Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla tha...

“Urime Kosovë e dashur”- Balla zbulon hapin e Shqipërisë pas aplikimit...

0
Kreu i grupit parlamentar te PS, Taulant Balla ka pershendetur sot dhe ka uruar Kosoven e cila ka dorezuar sot zyrtarisht aplikimin për anëtarësimin e shtetit në...

Nesër nisin negociatat për presidentin e ri, Balla: Propozimet nga Berisha...

0
Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka përsëritur edhe njëherë qëndrimin në prag të nisjes së negociatave për zgjedhjen e presidentit...

Propozimet e Berishës për sanksionet ruse/ Balla: Nuk merremi me tollumbacet...

0
Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla, ka folur për mediat menjherë pas deklaratës së Berishës për propozimet për sanksionet ruse.Balla u...

Balla ironizon Berishën pas rrëzimit në Kuvend

0
Përpos lajmeve politike, Kuvendi Kombëtar i PD prodhoi incidente që tërhoqën vëmendjen e opinionit publik.Rrëzimi i Sali Berishës teksa shkonte në podiumin e Kuvendit...

Zgjedhja e presidentit/ Taulant Balla: Kemi hapur zarfet me propozimet, ekipi...

0
Kushtetuta ka përcaktuar 24 majin nisjen e procesit, por është afati i fundit. Mendoj që zhvillimi i raundit të parë , 10  maji është...

Balla uron Macron: Fitore e rëndësishme e Europës së Bashkuar kundër...

0
Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka përgëzuar Emanuel Macron për mandatin e dytë si President i Francës.Përmes një postimi në...

“Arrestohet Taulant Balla”, reagon deputeti socialist

0
Deputeti socialist Taulant Balla reagon për një spekulim që disa media shpërndan pasditen e sotme, në lidhje me një efektiv të arrestuar.Rastësisht, ky i...

Balla: Emrin dërgojeni me email. Duam një figurë.!

0
Mazhoranca socialiste vijoi sot konsultimet për çështjen e kandidaturës së Presidentit të ri të vendit.Në Kuvendin e Shqipërisë u mbajt sot një tryezë konsultimi...

Presidenti i ri/ Balla: Shpresojmë ta zgjedhim në raundin e parë

0
Kreu i Grupit Parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka bërë të ditur se mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve presin që ta zhvillojnë më...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS